• Garaż

  Sport

  Garaż to sanktuarium dla każdego pasjonata motoryzacji. Musi zapewniać dobre warunki do przechowywania ukochanego samochodu, tak aby nie tylko nic mu nie groziło, ale by można było z sukcesami oddać się jego odpowiedniej pielęgnacji i konserwacji.

   

  Nadaj swojemu garażowi profesjonalny wygląd, który wzbudzi zazdrość wśród Twoich znajomych!

  więcej

   

 • Warsztat

  Sport

  Nieważne czy potrzebujesz narzędzia wyłącznie do dokonywania przydomowych napraw, jesteś zapalonym majsterkowiczem, czy wykorzystujesz je w wykonywanej pracy.

   

  Dobrze zorganizowany warsztat to podstawa, aby Twoja praca przebiegała sprawnie, szybko i bezstresowo.

  więcej

   

 • Ogród

  Sport

  Każdy, kto kiedykolwiek pracował w ogrodzie wie, jak ciężka to praca. Koszenie trawnika, pielęgnacja grządek, krzaków i roślin, strzyżenie żywopłotu, grabienie liści, wszystko to wymaga wielu różnych narzędzi. Składowanie ich zajmuje dużo miejsca.

   

  Odpowiednia organizacja miejsca na narzędzia pozwoli Ci zaoszczędzić wiele przestrzeni.

  więcej

   

 • Dom

  Dom

  W domu zawsze jest coś do zrobienia. Czy jest to wywiercenie kilku dziur w ścianach pod nowy obraz do dużego pokoju, zmycie podłogi przy użyciu mopa, czy też odkurzenie dywanów i wykładzin. Do wszystkich tych czynności potrzebne są narzędzia i przedmioty codziennego użytku, takie jak miotły, odkurzacze i inne urządzenia.

   

  Tylko gdzie je wszystkie trzymać?

  więcej

   

 • Sport

  Sport

  Każdy fan aktywnego spędzania czasu wie, jak ważny jest odpowiedni sprzęt sportowy. Ulubiony rower górski, rower miejski, deska snowboardowa, często niejedna para nart, a może nawet deska do windsurfingu.

   

  Do tego dochodzą ochraniacze, kaski, kijki i wiele innych rzeczy. A jeżeli w rodzinie znajdzie się jeszcze jeden amator sportu?

  więcej

   

Mr.HandymanServices poszerza swoją ofertę

Mamy zaszczyt ogłosić, że GarageFactor podpisał długoterminowy kontrakt na dostawę ściennych systemów garażowych oraz podłóg dla MrHandymansevices.

Jacky Montgomery – Dyrektor dla Mr.HandymanServices w UK.

„Wybór GarageFactor jako naszego dostawcy i partnera jest niezwykle istotny dla naszych klientów, którzy coraz częściej pytają o rozwiązania skutecznego organizacji porządku w garażach i pomieszczeniach użytkowych.  Oprócz długiej listy profesjonalnych usług dla domu jesteśmy dumni, że możemy dodać kolejne produkty do naszego portfolio oraz usługę jaką jest montaż systemów garażowych.”

O Mr.Handyman - http://www.mrhandymanservices.co.uk/

Mr.HandymanServices to sieć nizależnych własnościowo  i działających na zasadzie franczyzy przedsiębiorstw. Jest obecny w ponad 300 różnych rejonach w USA oraz w 10 rejonach Wielkiej Brytanii oraz Szkocji. Glównym zadaniem jest obsługa gospodarstw domowych i powierzchni komercyjnych w szerokim zakresie usług naprawczych, konserwacji i nadzoru poprawnego działania. W styczniu 2008 roku został uznany przez pismo Entrepreneur Magazine za jedno z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw zorientowanych na dostarczanie usług tzw. „złota rączka”.

Dane kontaktowe

Skontaktuj się z nami

GarageFactor jest firmą, która ma swoje korzenie w Cambridge (Wielka Brytania), miejscowości słynącej ze swoich uniwersytetów i wiodących światowych parków technologicznych.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

 

 

Oddział Handlowy

Bezpłatne konsultacje

   

Tymczasowo zamknięty, prosimy o email na poniższy adres.

E-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Prosimy wypełnić poniższy formularz kontaktowy, a my z pewnością odpowiemy na Twoje zapytanie.
   

 

   

 

 

 

 

 

Aktualności

Najnowsze wydażenia

UCL Racing Formula Student

UCL Racing Formula Student

21.08.2016

Jesteśmy dumni że, moglismy być częścią projektu zwanego Formula Student dla University College London (UCL).

Więcej…

Mr.HandymanServices poszerza swoją ofertę

Mr.HandymanServices poszerza swoją ofertę

02.05.2013

Mamy zaszczyt ogłosić, że GarageFactor podpisał długoterminowy kontrakt na dostawę ściennych systemów garażowych oraz podłóg dla Mr.HandymanServices.
 

Więcej…

Nowa szata strony internetowej

Nowa szata strony internetowej

08.04.2013

Nowa strona internetowa została przygotowana w taki sposób, aby ułatwić Państwu dostęp do informacji o naszych produktach oraz aktualnościach dotyczących naszej działalności.

Więcej…
Projekt i wykonanie