• Garaż

  Sport

  Garaż to sanktuarium dla każdego pasjonata motoryzacji. Musi zapewniać dobre warunki do przechowywania ukochanego samochodu, tak aby nie tylko nic mu nie groziło, ale by można było z sukcesami oddać się jego odpowiedniej pielęgnacji i konserwacji.

   

  Nadaj swojemu garażowi profesjonalny wygląd, który wzbudzi zazdrość wśród Twoich znajomych!

  więcej

   

 • Warsztat

  Sport

  Nieważne czy potrzebujesz narzędzia wyłącznie do dokonywania przydomowych napraw, jesteś zapalonym majsterkowiczem, czy wykorzystujesz je w wykonywanej pracy.

   

  Dobrze zorganizowany warsztat to podstawa, aby Twoja praca przebiegała sprawnie, szybko i bezstresowo.

  więcej

   

 • Ogród

  Sport

  Każdy, kto kiedykolwiek pracował w ogrodzie wie, jak ciężka to praca. Koszenie trawnika, pielęgnacja grządek, krzaków i roślin, strzyżenie żywopłotu, grabienie liści, wszystko to wymaga wielu różnych narzędzi. Składowanie ich zajmuje dużo miejsca.

   

  Odpowiednia organizacja miejsca na narzędzia pozwoli Ci zaoszczędzić wiele przestrzeni.

  więcej

   

 • Dom

  Dom

  W domu zawsze jest coś do zrobienia. Czy jest to wywiercenie kilku dziur w ścianach pod nowy obraz do dużego pokoju, zmycie podłogi przy użyciu mopa, czy też odkurzenie dywanów i wykładzin. Do wszystkich tych czynności potrzebne są narzędzia i przedmioty codziennego użytku, takie jak miotły, odkurzacze i inne urządzenia.

   

  Tylko gdzie je wszystkie trzymać?

  więcej

   

 • Sport

  Sport

  Każdy fan aktywnego spędzania czasu wie, jak ważny jest odpowiedni sprzęt sportowy. Ulubiony rower górski, rower miejski, deska snowboardowa, często niejedna para nart, a może nawet deska do windsurfingu.

   

  Do tego dochodzą ochraniacze, kaski, kijki i wiele innych rzeczy. A jeżeli w rodzinie znajdzie się jeszcze jeden amator sportu?

  więcej

   

Ogród

Każdy, kto kiedykolwiek pracował w ogrodzie wie, jak ciężka to praca. Koszenie trawnika, pielęgnacja grządek, krzaków i roślin, strzyżenie żywopłotu, grabienie liści, wszystko to wymaga wielu różnych narzędzi. Składowanie ich zajmuje dużo miejsca.

Nieważne czy trzymasz je w skrytce, garażu czy ogrodowej szopie, odpowiednia organizacja pozwoli Ci zaoszczędzić wiele przestrzeni. Bardziej wyrafinowane narzędzia takie jak kosiarki i piły mechaniczne będą dobrze chronione przed zimnem i wilgocią, co pomoże w ich konserwacji i uchroni przed zniszczeniem, a co za tym idzie przed dodatkowymi, wysokimi kosztami.

Po długiej i mroźnej zimie nie ma nic przyjemniejszego niż czas spędzony na świeżym powietrzu przy pracy w ogrodzie. Systemy organizacji porzadku oferowane przez GarageFactor pomogą uczynić ten czas jeszcze przyjemniejszym. Umożliwią sprawne zagospodarowanie Twojego garażu lub pomieszczenia użytkowego. Wszystkie potrzebne narzędzia i przedmioty zawsze będą pod ręką i nie trzeba będzie tracić czasu na ich poszukiwanie, a optymalnie zorganizowana przestrzeń będzie sprzyjać w składowaniu worków z ziemią i nasion.

Dane kontaktowe

Skontaktuj się z nami

GarageFactor jest firmą, która ma swoje korzenie w Cambridge (Wielka Brytania), miejscowości słynącej ze swoich uniwersytetów i wiodących światowych parków technologicznych.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

 

 

Oddział Handlowy

Bezpłatne konsultacje

   

Tymczasowo zamknięty, prosimy o email na poniższy adres.

E-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Prosimy wypełnić poniższy formularz kontaktowy, a my z pewnością odpowiemy na Twoje zapytanie.
   

 

   

 

 

 

 

 

Aktualności

Najnowsze wydażenia

UCL Racing Formula Student

UCL Racing Formula Student

21.08.2016

Jesteśmy dumni że, moglismy być częścią projektu zwanego Formula Student dla University College London (UCL).

Więcej…

Mr.HandymanServices poszerza swoją ofertę

Mr.HandymanServices poszerza swoją ofertę

02.05.2013

Mamy zaszczyt ogłosić, że GarageFactor podpisał długoterminowy kontrakt na dostawę ściennych systemów garażowych oraz podłóg dla Mr.HandymanServices.
 

Więcej…

Nowa szata strony internetowej

Nowa szata strony internetowej

08.04.2013

Nowa strona internetowa została przygotowana w taki sposób, aby ułatwić Państwu dostęp do informacji o naszych produktach oraz aktualnościach dotyczących naszej działalności.

Więcej…
Projekt i wykonanie