• Garaż

  Sport

  Garaż to sanktuarium dla każdego pasjonata motoryzacji. Musi zapewniać dobre warunki do przechowywania ukochanego samochodu, tak aby nie tylko nic mu nie groziło, ale by można było z sukcesami oddać się jego odpowiedniej pielęgnacji i konserwacji.

   

  Nadaj swojemu garażowi profesjonalny wygląd, który wzbudzi zazdrość wśród Twoich znajomych!

  więcej

   

 • Warsztat

  Sport

  Nieważne czy potrzebujesz narzędzia wyłącznie do dokonywania przydomowych napraw, jesteś zapalonym majsterkowiczem, czy wykorzystujesz je w wykonywanej pracy.

   

  Dobrze zorganizowany warsztat to podstawa, aby Twoja praca przebiegała sprawnie, szybko i bezstresowo.

  więcej

   

 • Ogród

  Sport

  Każdy, kto kiedykolwiek pracował w ogrodzie wie, jak ciężka to praca. Koszenie trawnika, pielęgnacja grządek, krzaków i roślin, strzyżenie żywopłotu, grabienie liści, wszystko to wymaga wielu różnych narzędzi. Składowanie ich zajmuje dużo miejsca.

   

  Odpowiednia organizacja miejsca na narzędzia pozwoli Ci zaoszczędzić wiele przestrzeni.

  więcej

   

 • Dom

  Dom

  W domu zawsze jest coś do zrobienia. Czy jest to wywiercenie kilku dziur w ścianach pod nowy obraz do dużego pokoju, zmycie podłogi przy użyciu mopa, czy też odkurzenie dywanów i wykładzin. Do wszystkich tych czynności potrzebne są narzędzia i przedmioty codziennego użytku, takie jak miotły, odkurzacze i inne urządzenia.

   

  Tylko gdzie je wszystkie trzymać?

  więcej

   

 • Sport

  Sport

  Każdy fan aktywnego spędzania czasu wie, jak ważny jest odpowiedni sprzęt sportowy. Ulubiony rower górski, rower miejski, deska snowboardowa, często niejedna para nart, a może nawet deska do windsurfingu.

   

  Do tego dochodzą ochraniacze, kaski, kijki i wiele innych rzeczy. A jeżeli w rodzinie znajdzie się jeszcze jeden amator sportu?

  więcej

   

Dom

W domu zawsze jest coś do zrobienia. Czy jest to wywiercenie kilku dziur w ścianach pod nowy obraz do dużego pokoju, zmycie podłogi przy użyciu mopa, czy też odkurzenie dywanów i wykładzin. Do wszystkich tych czynności potrzebne są narzędzia i przedmioty codziennego użytku, takie jak miotły, odkurzacze i inne urządzenia. Tylko gdzie je wszystkie trzymać? Czasem trudno znaleźć dla nich miejsce, tak by zawsze były pod ręką, a jednocześnie nie zagracały wszystkich szafek w domu.

GarageFactor dostarcza licznych rozwiązań, dzięki którym będziesz mógł sprawnie i jednocześnie estetycznie zagospodarować przestrzeń Twojego domu.

Dostępne w ofercie GarageFactor akcesoria nadają się idealnie do uporządkowania przedmiotów codziennego użytku i nie tylko. Odpowiednie haki i uchwyty mogą być przydatne w kuchni, korytarzu, w szafie z ubraniami i na strychu. Różnych rozmiarów i kształtów półki naścienne oraz szafki, mogą być skutecznie wykorzystane w organizowaniu domowej spiżarni, kotłowni, skrytki na miotły czy okolic kominka.

Możliwości jest tyle, ile jest potrzeb.

Dane kontaktowe

Skontaktuj się z nami

GarageFactor jest firmą, która ma swoje korzenie w Cambridge (Wielka Brytania), miejscowości słynącej ze swoich uniwersytetów i wiodących światowych parków technologicznych.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

 

 

Oddział Handlowy

Bezpłatne konsultacje

   

Tymczasowo zamknięty, prosimy o email na poniższy adres.

E-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Prosimy wypełnić poniższy formularz kontaktowy, a my z pewnością odpowiemy na Twoje zapytanie.
   

 

   

 

 

 

 

 

Aktualności

Najnowsze wydażenia

UCL Racing Formula Student

UCL Racing Formula Student

21.08.2016

Jesteśmy dumni że, moglismy być częścią projektu zwanego Formula Student dla University College London (UCL).

Więcej…

Mr.HandymanServices poszerza swoją ofertę

Mr.HandymanServices poszerza swoją ofertę

02.05.2013

Mamy zaszczyt ogłosić, że GarageFactor podpisał długoterminowy kontrakt na dostawę ściennych systemów garażowych oraz podłóg dla Mr.HandymanServices.
 

Więcej…

Nowa szata strony internetowej

Nowa szata strony internetowej

08.04.2013

Nowa strona internetowa została przygotowana w taki sposób, aby ułatwić Państwu dostęp do informacji o naszych produktach oraz aktualnościach dotyczących naszej działalności.

Więcej…
Projekt i wykonanie